להקה או תקליטן?

 

ההבדל בין להקה לאירועים לבין תקליטן

בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או 50 שנות נישואין, הזמנת להקה לנגן בחתונה לא משתווה בשום דרך להזמנת תקליטן. נגיד שמדובר על יום החתונה שלכן, האירוע ששנים דמיינת ופנטזת עליו, חשבת עליו ימים כלילות והנה הוא סוף כל סוף מגיע. כמובן ששלב התכנון של החתונה הוא החשוב ביותר כדי לקבל את חתונת חלומותייך. הרבה דברים צריך לקבוע עבור החתונה, צריך לבחור מקום להתחתן בו, אולם, גן אירועים או מקום אחר, צריך לערוך טעימות של המנות העיקריות, הקינוחים, כל האוכל לקבלת הפנים ועוד.

 

כמובן שצריך לבחור שמלה, להגיע למדידות ולהתאים אותה בדיוק עבורך, ולא לשכוח את ההזמנות המעוצבות ויפיפיות עבור האירוע המשמח. כל שנותר עכשיו הוא לבחור את המוזיקה ואחר כך אפשר לענוד טבעות, לחתום על הכתובה ולשבור את הכוס. מה יבדיל בין החתונה שלך לכל חתונה אחרת שחברייך ומשפחתך נכחו בה? כמובן הלהקה שתנגן בחתונה יכולה לעשות שינוי תהומי בין החתונה הזו לבין האחרות. בדרך זו החתונה יכולה להיות יוקרתית, איכותית, מעניינת וכמובן מהנה. 

 

סוגי להקות

באופן גס ניתן לחלק את הלהקות המנגנות בחתונה לארבעה סוגים: להקה לחתונה חילונית, להקה שכזו יכולה לנגן מוסיקה מקורית או קאברים. קיימות גם להקות לחתונה דתית, להקות לחתונה חרדית ויש המגדירים עצמם להקות לחתונה רוסית. להקות אלה הם הרכבים מוזיקלים של נגנים וזמרים המבצעים בדרך כלל קאברים לשירים מוכרים ואהובים. הלהקות מחליפות את האפשרות של בחירה בתקליטן עבור החתונה כולה או לחלופין יכולים להגיע לזמן מסוים המוגדר מראש באירוע.

 

מוזיקה חיה

להקה המנגנת בחתונה מעניקה אווירה אחרת לכל האירוע, היא מנגנת מוזיקה חיה, יכולה להביא עיבודים מיוחדים ורומנטיים ומתאימה באופן המושלם ביותר לסגנון האירוע הנחשק. גם אם תדברו מראש עם התקליטן על סוג המוזיקה המועדף עליכם, לעולם לא תוכלו לעבור אתו על כל רשימת השירים ולא תמיד ניתן לדעת מראש לאיזה כיוון הוא ילך.

 

באיזה שלב בחתונה כדאי להזמין את הלהקה

במידה ולא תוזמן הלהקה לכל משך האירוע קיימים מספר נקודות ציון בהם אפשר להכניס מוזיקה חיה. אלה כוללים את שלב קבלת הפנים, שלב החופה, ניתן להזמין למועד ריקוד הסלאוו של בני הזוג לראשונה כזוג נשוי או לחלופין לשלב הריקודים.

למאמר נוסף בנושא להקת קאברים לחצו כאן

052-333-4789​

972-52-3334789