למאמר נוסף בנושא להקה לאירועים עסקיים לחצו כאן

תולדות המוזיקה

 

מוזיקה הינה אמנות היצירה הקולית שמנגנים או שרים, למעשה סידור הצלילוהשקט בזמן. כבר מימי קדם יצר האדם מוזיקה. בתחילה הייתה מוזיקה פרימיטיבית של שירה וקולות גוף ובהמשך נוספו כלי נגינה ראשונים. בעבר נהגו העמים התרבותיים לעסוק במוזיקה, הן במהלך הפולחן הדתי והן לצורכי היום יום. בנוסף, המוזיקה בימי הביניים מתפתחת בעיקר בכנסייה הנוצרית. במקביל נוצרת גם מוזיקה חילונית של זמרים נודדים. במוזיקה של המאה ה- 20  משתוללים עם הקצב ומפרקים את המבנים המקובלים.     

 

מוזיקה פופולארית

מוזיקה פופולארית הינה מוזיקת מיינסטרים, הנגישה לקהל הרחב ולרוב מופצת בצורה מסחרית. למוזיקה פופולארית מודרנית יש כמה סגנונות כגון: מוזיקה לטינית, רוק, ג'אז, בלוז, רגאיי, מוזיקה אלקטרונית, מוזיקת פופ, קאנטרי, ראפ והיפ הופ, מוזיקת עולם, רית'ם אנד בלוז, הבי מטאל, אוונגרד ומוזיקת העידן החדש. המונח "מוזיקה פופולארית" משמש במובן הרחב לכל סוגי המוזיקה שאינם מוזיקה קלאסית. ובמובן הצר משמש המונח לתיאור מוזיקת פופ, סגנון מוזיקלי קליל, קליט ומסחרי. מוזיקת פופ מיינסטרימית זאת מוזיקה עכשווית אשר מופקת במטרה למקסם מכירות ורווחים. בנוסף, מוזיקה פופולארית מאופיינת בלהיטים עכשוויים שסוחפים את הקהל ומושמעים בכל מקום כגון: אירועים, מועדונים, פאבים, בתי קפה, בחנויות בגדים, מסיבות ועוד...     

מוזיקה פופולארית מיועדת לכל הגילאים. כלי נגינה של מוזיקה זו הם: תופים, גיטרה בס, גיטרה חשמלית ומקלדת חשמלית. הלחן קופצני, קליל וזורם.

יתר על כן, זה מאוד נפוץ שלהקות לאירועים, להקות קאברים, והרכב מוסיקלי לאירועים ישירו שירי פופ עכשוויים באירוע על מנת להרקיד את הקהל ולהעניק מופע עדכני ומקפיץ.  

 

 התקשרו עוד היום ללהקת שחקים 052-333-4789

 

052-333-4789​

972-52-3334789